ESNEK İŞ GÜCÜ TEMİNİ

Günümüzde işletmelerin yıl içerisinde proje bazlı ve/veya dönemsel olarak eleman istihdam ihtiyacını, yine proje bazlı giderleştirebildikleri yaygın bir çalışma şeklidir.
Önceleri turizm, lojistik, fuar, ve organizasyon sektörlerinde talep edilen bu çalışma şekli, son yıllarda hızlı tüketim sektörü, üretim, perakende ve benzeri sektörlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır..
Özkan Taşeronluk Hizmetleri olarak kurulduğumuzdan bugüne, esnek iş gücü tedariki alanında farklı bir soluk getirmek bugünkü planlamamızın başlangıç noktası olmuştur..
Çeşitli sektörlerde bulanan firmaların; sürekli, dönemsel ve yarı dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Esnek iş gücü alanında 25’in üzerinde sektör ve 500’e yakın firmaya verdiğimiz hizmetlerimizle sektöre önemli bir yer tutmaktayız.. Sektördeki 15 yıllık deneyimimizle, alanında eğitimli personelimiz ve profesyonel yaklaşımımızla yurt içinde ve dışında ihtiyacınız olan nitelikte personel tedariki sağlıyoruz. 

Geçici personelleriniz kalıcı sorunlara yol açmasın! 
Esnek iş gücü temini ciddi sorumluluk gerektirir. İnka, düzenlediğiniz organizasyonun veya sektörünüz gereği dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz insan gücü desteğinin çapı ya da süresi ne olursa olsun tedarik ettiği personelin vergi SGK ve İSG giderlerini karşılar, tarafınıza faturalandırır.

 

15 yıllık deneyimimizle organizasyonlarda, ihtiyacınız olan nitelikte yarı dönemsel veya dönemsel personel tedariki sağlıyor ve yönetiyoruz. 

Kongre, toplantı, venue, fuar, direct marketing faaliyetleri, event, road show, konser, festival gibi çeşitli etkinliklerde ve sosyal sorumluluk projelerinde tecrübeli ekibimizle operasyonun her aşamasında yanınızdayız. Türkiye genelindeki bölge temsilciliklerimizle tüm illerde yerel personel desteği sağlamaktayız. 

PART TIME VE DÖNEMSEL PROJELER İÇİN HOST VE HOSTES- VERİ GİRİŞİ – KARŞILAMA- KASİYER- YAYA KURYE - PATENCİ - ROADSHOW PERSONELİ- YÖNLENDİRME ELEMANI- ANKETÖR - TADIM ELEMANI - A PLUS HOSTES - TEŞHİR TANZİM PERSONELİ - TRANSFERMAN TEKNİK YARDIMCI – MİHMANDAR- PROTOKOL (VIP) KARŞILAMA- ASİSTAN - SATIŞ DESTEK - KAYIT SALON VE CHECK-IN PERSONELİ

 

Yiyecek ve içecek sektöründe servis, bar, mutfak, kat görevlisi için ihtiyacınız doğrultusunda sürekli, dönemsel, günlük olarak eğitimli ve tecrübeli personel tedariki sağlamaktayız. Dinamik yapımızla, verimli iş süreçlerini kurgulama aşamasında insan kaynağı alanında doğacak tüm riskleri değerlendirir ve çözüme odaklanırız. 

WAITER-CHEF-VALE-TEMİZLİK ELEMANI-CHEF DE PARTIE BANQUET-BARMAN-ROOMMAID-HOUSEMAN-BELLBOY-ŞOFÖR-HOUSEKEEPING 

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Özkan Taşeronluk Hizmetleri olarak, müşterilerimizin temizlik alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak için alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimizle tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

.Genel Temizlik Hizmetleri
*Bahçe Bakımı
*Peyzaj
*İlaçlama
*Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri
*Fuar Temizlik Hizmetleri
*İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri
*Fabrika Temizlik Hizmetleri
*Ofis/Plaza Temizlik Hizmetleri
*Stadyum Temizlik Hizmetleri

 

Depo, antrepo ve üretim tesislerinin talep dalgalanmalarına bağlı olarak ihtiyaç duyduğu dönemsel ve mevsimsel insan kaynağının temini, uzmanlık alanlarına göre gerekli personelin tedarikini kapsamaktadır. 

MAVİ YAKA 
DEPO PERSONELİ - BARKODLAMA - SAYIM - PAKETLEME - TAŞIMA - TEKNİK PERSONEL - FORKLIFT OPERATÖRÜ - ELLEÇLEME - BOŞALTMA İSTİFLEME - DAĞITIM - STOK KONTROL - DEPO YÖNETİCİSİ - REACH TRACK OPERATÖRÜ - YÜKLEME - ETİKETLEME - DÜZENLEME

Resimler